فقط بهترین

بهترين هاي كامپيوتر و اينترنت

آيا دوست داريد بدانيد با موس خود چقدر حركت مي‌كنيد يا سرعتتان چقدر است؟

اگر از ويندوز ويستا استفاده مي‌كنيد حتما برنامه‌‌اي به نام ويندوز سايدبار (windows sidebar) به چشمتان‌خورده‌است. بر روي اين نوار كه در كنار صفحه و معمولا سمت راست نمايش داده‌مي‌شود، برنامه‌‌هاي اضافي نصب‌مي‌شود كه به گجت (Gadget) معرف‌ هستند. اين گجت‌ها را مي‌توانيد به رايگان از اينترنت دريافت‌كنيد. گجت‌هاي جالب و كابردي‌اي تاكنون نوشته‌شده از جمله تقويم خورشيدي، وصع آب‌وهوا، راديو، سرعت سي‌پي‌يو، كنترل شبكه و... يكي از اين‌ها گجتي است به‌نام mouse meter كه مسافت طي‌شده موس بر صفحه، سرعت و ميانگين سرعت، تعداد كليك‌هاي چپ و راست را محاسبه‌كرده و نمايش مي‌دهد. با تيك‌زدن در چك‌باكس ذخيره‌ي اطلاعات، مي‌توانيد از صفرشدن اطلاعات پس از ورود دوباره جلوگيري‌كرده و اين اطلاعات را داشته‌باشيد.

pool1_thumb.gifمن اين برنامه را اوايل مارس نصب‌كردم، مطابق آمار داده‌شده در طول اين 86 روز، 68680 متر با موس حركت‌كردم (ميانگين روزي 800 متر)، 379168 كليك چپ داشتم (ميانگين4400 كليك در روز)، 13005 كليك راست و متوسط سرعت‌ام هم 14 كيلومتر بر ساعت (معدل ركاب‌زدن آرام با دوچرخه!) بوده است.

اگر شما هم علاقه‌مند هستيد اين برنامه را از سايت سازنده يا از اينجا دريافت‌كنيد. پس از نصب و با افزودن اين گجت در تنظيمات‌اش، تيك ذخيره‌ي اطلاعات را بزنيد يا رنگ آن را تغيير دهيد.

لینک منبع

+ نوشته شده در  چهارشنبه پانزدهم خرداد 1387ساعت 18:38  توسط مهدی  | 

نرم افزاری برای کار بروی عکس و تبدیل عکس به نقاشی

نرم افزاری برای کار بروی عکس و تبدیل عکس به نقاشیبسیاری از شرکت های نرم افزاری امروزه اقدام به ساخت نرم افزارهایی برای کودکان می نمایند. با اینکه کودکان قادر نیستند تا با سیستم های کامپیوتری همانند دیگر افراد کار نمایند اما به علت آشنایی بیشتر آن ها با محیط های کامپیوتری و مقدمه چینی برای استفاده از نرم افزارها، این برنامه ها برای کودکان طراحی می شود. موضوعات کاری این برنامه در محورهایی می باشد که موجب ایجاد انگیزه برای کار با سیستم برای آن ها فراهم شود. البته در این میان نرم افزارهایی را نیز می توان یافت که برای والدین طراحی شده تا به وسیله آن ها موجبات سرگرمی کودکان و علاقه مند سازی آن ها به کامپیوتر را فراهم آورند.

در این مطلب نرم افزاری را در این زمینه به شما معرفی می کنیم.

 

 

KidWare Photo Color نام نرم افزاری می باشد که به وسیله آن والدین قادرند تا عکس های مختلف را به صورت نقاشی های سیاه و سفید و یا رنگ شده تبدیل نمایند و در اختیار کودکان قرار دهند. از ویژگی های برتر این نرم افزار می توان به ایجاد علاقه برای کوکدکان به یادگیری رنگ ها و دیگر نکات مربوطه اشاره نمود. بدین صورت که کاربر به وسیله این نرم افزار عکسی را به صورت نقاشی سیاه و سفید تبدیل می کند و آن را در اختیار کودک قرار می دهد تا با مشاهده عکس اصلی و رنگهای آن ، این تصویر را نیز رنگ آمیزی نماید. این نرم افزار توسط شرکت kidware طراحی شده است.

 

لینک دانلود و کرک نرم افزار در ادامه مطلب...


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  شنبه بیست و یکم اردیبهشت 1387ساعت 18:27  توسط مهدی  | 

طراحي كارت ويزيت با Belltech Greeting Card Designer

شركت هاي مختلف براي اينكه فروش بيشتري داشته باشند از راههای تبلیغاتی مختلفی استفاده می کنند. از این راههای تبلیغاتی می توان به موارد زیادی نظیر ساخت وب سایت های اینترنتی ، انتشار آگهی ، کارت های ویزیت و ... بسیاری از راههای دیگر که می توان از آن ها یاد کرد. در این میان به کارت ویزیت اشاره شد که امروزه دارای کاربرد های بسیاری می باشد و تقریبا افراد عادی نیز برای خود اقدام به تهیه یک کارت ویزیت با مشخصات و اطلاعات شخصی خود بر روی آن می کنند. برای طراحی یک کارت ویزیت می بایست کاربران علاوه بر داشتن دانش طراحی به تکنیک های مربوط به طراحی کارت های ویزیت نیز آشنایی داشته باشند.

Belltech Greeting Card Designer

در این مطلب نرم افزاری را به شما معرفی می کنیم که به وسیله آن به راحتی قادر به طراحی کارت های ویزیت خواهید بود.

Belltech Greeting Card Designer نام نرم افزاری می باشد که به کمک آن کاربران قادر به طراحی و ساخت کارت های ویزیت و کارت های تبریک می باشند. به وسیله این نرم افزار دیگر کاربران برای طراحی کارت های خود نیاز به داشتن دانش طراحی و کار با نرم افزارهای مختلف طراحی نداشته و می توانند تا کارت های مورد نظر خود را به راحتی و با استفاده از قالب های آماده موجود در نرم افزار طراحی نمایند. در این نرم افزار کاربران به با استفاده از ظاهر گرافیکی به راحتی می توانند به ابزارها دسترسی داشته باشند. این برنامه محصولی از Belltech Systems می باشد.

دانلود نسخه 5.11 باحجم 9.65 MB

+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و ششم فروردین 1387ساعت 7:29  توسط مهدی  | 

WinZip 11 Pro نرم افزاری معروف برای تهیه فایل های آرشیوی و فشرده سازی فایل ها

امروزه بسیاری از کاربران برای ساخت آرشیو و نگهداری از فایل های خود از نرم افزارهای مختلف کمک استفاده می کنند. کاربران به دنبال نرم افزاری می باشند که به کمک آن قادر به تهیه یک آرشیو منظم باشند و همچنین برنامه مورد نظرشان از ویژگی ها و امکانات مختلفی برخوردار باشید. نرم افزارهای بسیار زیادی امروزه در این زمینه یافت می شوند . نرم افزارهای مختلفی که هر یک از آن ها با ویژگی های خاص مربوط به خود برای تهیه آرشیو از فرمتی خاص ساخته شده اند و یا به صورت کلی از فرمت ها و فایل های مختلف پشتیبانی به عمل می آورند. یکی از مشهورترین و قدیمی ترین این ابزارها برنامه WinZip می باشد.

در این مطلب با نسخه جدیدی از این نرم افزار آشنا می شوید.

 

WinZip 11 Pro نسخه جدید این نرم افزار می باشد که یکی از قدیمی ترین ابزارها در زمینه فشرده سازی فایل و ساخت فایل های آرشیو می باشد. این نرم افزار از انواع فرمت های مختلف به منظور ساخت و اجرای فایل های فشرده و آرشیوی پشتیبانی می کند.

 

از ویژگی های نسخه جدید  این نرم افزار می توان به موارد زیر اشاره نمود:
- تهیه فایل های آرشیوی از فایل های مختلف

- قابلیت کپی فایل های بر روی دیسک های مختلف

- توانایی ارسال فایل های ZIP بر روی سرور های FTP

- پشتیبانی از فایل های BZ2 و .RAR
- قابلیت فشرده سازی فایل های مختلف و کاهش حجم آن ها
- توانایی نظم دهی و مدیریت بر فایل های مختلف
- قابلیت رمز گذاری بر روی یک فایل به منظور جلوگیری از دسترس دیگران
- پشتیبانی از فرمت های مربوط به نرم افزارهای مختلف دیگر مربوط به این زمینه

 

دانلود نسخه 11.1

دانلود کرک

اگر لینکها اشکالی داشتند در قسمت نظرات اعلام کنید.

+ نوشته شده در  جمعه دوم فروردین 1387ساعت 17:2  توسط مهدی  |